Aşk mı Hadi Canım Sen de!

"İşte size dört başı mamur bir aşk kitabı. Yalnız dikkat! Bu kitap aşkla aranıza girecek, ama bence çok iyi edecek. Gözünüzü açacak, belki de o çektiğimiz aşk acısından anında kurtulmamızı sağlayacak. Okumak lazım, durumu anlayıp 'aşk' konusunda rahatlamak lazım…" Ayşe Özyılmazel

Dikkat ve Konsantrasyon Geliştirme Yöntemleri

Dikkat bilişsel süreçlerin en önemli basamağını oluşturmaktadır. Algı alanımıza giren herhangi bir veriye dikkat etmediğimizde o bilgiyi işleme süreci farklılaştığından daha sonra bilgi olarak kullanımı zorlaşmaktadır. Özellikle akademik yaşamdan ders sırasında dikkat edilmeyen bilgiler işlenemediğinden bilgi akışından problem olmaktadır. Dikkat geliştirme ve odaklanma ile bu beceri geliştirilerek edinilen bilgileri denetlemek, çok fazla veri arasından önemli olanları ayırt etme yeteneği güçlenmektedir.

Bu kitabı okuduğunuzda temel olarak dikkati geliştirme ve odaklanma becerilerini aktif olarak kullanmayı öğrenecekler, uygulamaya başladıklarında ise sonucu net bir şekilde görebileceksiniz.

Özgüvenli Olabilmek

Zafer Akıncı, özgüven problemlerini, sebeplerini ve nasıl başa çıkılabileceğine dair tümüyle uygulanabilir teknikleri açıklıyor.

Hafıza Gelişir mi?

Zafer Akıncı, öğrenciler için hafıza geliştirme tekniklerini tüm derslerden alıştırmalarda adım adım öğretiyor.

Sınav Kaygısını Yenmek

Sınav kaygısıyla ilgili bir öğrencinin bilmesi gereken her şey; sınav öncesi, sınav günü ve sınavdan sonra uygulanabilir tekniklerle birlikte bu kitapta.

Kaygıyı Yenebilirsin

Kaygısıyla ilgili bir öğrencinin bilmesi gereken her şey; sınav öncesi, son gün, sınav günü ve sınavdan sonra yapılması gerekenler ve uygulanabilir tekniklerle birlikte bu kitapta.

Okuyabilmek

Nitelikli okumanın teknikleri adım adım, alıştırma ve örneklerle bu kitapta toplanıyor. Öğrenciler için, farklı metin türlerini nasıl okumak ve incelemek gerektiğine dair ayrıntılı bir kaynak.

Hızlı ve Etkili Ders Çalışmanın Yöntemleri

Öğrenciler için etkili ders çalışmanın tüm bileşenlerini tek tek inceleyen ve her bir derse ayrı ayrı nasıl çalışılması gerektiğini ayrıntılarıyla açıklayan bir başucu kaynağı.

Hızlı Öğrenme ve Kolay Ders Çalışma Teknikleri

Öğrenciler için dikkat hatalarının önüne geçmelerini sağlayacak ve sınav performansını yükseltecek uygulanabilir dikkat ve konsantrasyon geliştirme ve hızlı test çözme teknikleri.

Hızlı Öğrenme ve Kolay Ders Çalışma Teknikleri VCD

Ders çalışmada temel olan üç tekniği, birbirinden farklı alıştırmalar ile her bir ders için tek tek ele alan bir başucu kaynağı.

Güneşe Açılan Aynalar

Bu romanda iç dünyalarında kendilerini kaybetmiş, yollarını şaşırmış, intiharın eşiğinde salınan insanların hayata bakış açılarını ve bu duruma farklı yaklaşımların etkisini göreceksiniz.

© 2016 by Zafer Akıncı

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon